woensdag 5 - zaterdag 8 oktober
4 daagse riviercruise op de RIJN met MS ANESHA*****
Met dit schip heeft u een heerlijke vakantie in het vooruitzicht, ongedwongen, zorgeloos en comfortabel. De verzorging is uitstekend, de keuken voortreffelijk en de sfeer heel gezellig.
Dag 1
We brengen u tot aan de wal van het schip tegen 14u30 en het schip vaart af om 15u30
Dag 2
Na het ontbijt meert het schip aan in Mainz (10u-15u30) met z'n iddylische oude binnenstad vol geschiedenis en gezellige winkelstraatjes.
Om 15u30 varen we verder naar Rüdesheim, gekend als wijncentrum met veel uitnodigende terrasjes. Hier kan u een gezellige avond vertoeven.
Dag 3
We varen van Rüdesheim naar Koblenz (13u-18u) aan de samenvloeiing van Rijn en Moezel. Optionele mogelijkheid voor excursie naar Ehrenbreitsteinvesting.
Om 20u30 arriveren we in Linz am Rhein (20u30), ideaal voor een prachtige avondwandeling.
Dag 4
Op zaterdag 8 oktober rond 9u arriveren we in Keulen waar u kan ontschepen na het ontbijt. Terugreis per touringcar.
2-persoons kajuit C op Neptun dek 1 | € 659,00 |
2-persoons kajuit D op Saturn dek 2 (*) | € 709,00 |
2-persoons kajuit E op Orion dek 3 | € 829,00 |
1-persoons kajuit H op Neptun dek 1 | € 829,00 |
1-persoons kajuit I op Saturn dek 2 (*) | € 1050,00 |
Allianz reisverzekering | € 25,00 | /persoon |
Allianz annulatieverzekering | 6,40% | /boeking |
* De reisverzekering dekt onbeperkte medische kosten in het buitenland. De annulatieverzeking geeft dekking bij ziekte (behalve Covid), ongeval of overlijden.
MS ANESHA is een 5 sterren schip van een Duitse rederij en een echte aanrader in een hogere kwaliteitscategorie.
Maximum 180 passagiers, 40 bemanningsleden
135 meter lang en 11,40 meter breed
Faciliteiten: zonnedek met meubilair, panorama-lounge met bar, restaurant, sauna, stoombad, klein zwembad en lift (niet alle verdiepingen), kleine fitness
Kajuiten: douche en toilet, TV, haardroger, koffieapparaat, minibar en airco.
Neptun dek 1 : klein vast raam
Saturn dek 2 en Orion dek 3 : Frans balkon
volgt | BREE | parking DE WILG |
NIET INBEGREPEN:
- Fooien (ca. 8 € per persoon per dag), aan boord te voldoen
- Dranken en persoonlijke uitgaven
- Excursies
- Reisverzekeringen
Annulatiekosten na bevestiging van uw kajuit: 20% tot 90 dagen voor vertrek, 50% tot 22 dagen voor vertrek, 100% tot 5 dagen voor vertrek.
De kapitein behoudt zich ten alle tijden het recht, zover dwingend noodzakelijk, het programma in belang van de veiligheid van de passagiers te wijzigigen.
De vermelde prijzen zijn per persoon.
(*) Kajuiten op SATURN DEK op aanvraag.
VROEGBOEKACTIE VERLENGD TOT 30 MEI