Geschiedenis en Techniek: Van Villers-la-Ville naar Autoworld

Op zaterdag 15 juni 2024 beginnen we de dag in Villers-la-Ville, waar we de indrukwekkende ruïnes van een Cisterciënzerabdij bezoeken. De overblijfselen van deze abdij, waaronder de kerk en het refectorium, geven een goed beeld van het leven van de monniken in de Middeleeuwen.

Vervolgens gaan we naar Waterloo, waar we de beroemde Leeuw bezoeken, het symbool van de Slag bij Waterloo. Hier komen de verhalen over deze belangrijke veldslag tot leven. 

Na een gezellige lunch in een lokale brasserie zetten we onze reis voort naar het Jubelpark in Brussel.
Daar staat een bezoek aan Autoworld op het programma, waar we de geschiedenis van de auto ontdekken door prachtige voertuigen uit verschillende tijdperken. Afhankelijk van de tijd is er ook ruimte voor een korte wandeling door het park.  

Rond 19u30 zijn we terug in Bree. 

Wanneer

zondag 8 juni

Reserveer deze reis
Reserveer deze reis

Prijzen

PRIJS PER PERSOON € 95,00

Inclusief

  • Vervoer in een comfortabele touringcar
  • Bezoek aan de ruïnes van de abdij in Villers-la-Ville
  • Bezoek aan de Leeuw van Waterloo en het slagveld (musea zijn niet inbegrepen)
  • Lunch (excl. dranken)
  • Bezoek aan Autoworld in het Jubelpark in Brussel
  • Reisbegeleiding

Opstapplaatsen

8:00 BREE parking De Wilg

Reserveer deze reis
algemene voorwaarden